Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

Дата: 11.10.2018 11:04

ЗАТУРЦІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Сьомого скликання

Проект рішення

Від  04 вересня  2018 року №24/

Про надання дозволу на розробку

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки

Розглянувши заяву громадянина Наумка Василя Миколайовича, жителя міста Луцьк Волинської області, учасника АТО  про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та відповідно до  ст.12, 116, 118, 121 Земельного Кодексу  України, ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, сільська рада

В И Р І Ш И Л А :

1.Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Наумку Василю Миколайовичу орієнтовною площею 0,25 га-для будівництва, обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд у селі Затурці Локачинського району Волинської області, із земель резервного фонду населеного пункту не наданих у власність та користування.

2.Громадянину Намуку В.М.   розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки провести у порядку визначеному ст..118, 121-123 Земельного Кодексу України та подати на затвердження у Затурцівську сільську раду.

3.Термін дії даного рішення один рік з дня прийняття.

Сільський голова:                                                               В.А.Патійчук

Романюк Н.Є.