Дата: 11.10.2018 11:45

Сьомого скликання

Проект рішення

Від  22 cерпня 2018 року №24/

Про надання дозволу на розробку технічної

документації із землеустрою щодо

встановлення (відновлення) меж земельної

ділянки в натурі (на місцевості) та

передачу її у власність

Відповідно ст..ст.12,116,118,121 Земельного Кодексу України, п. 34 частини першої  ст..26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та розглянувши заяву громадянки Семенюк Віти Ростиславівни, жительки села Зубильне  Локачинського району Волинської області, яка звернулась з проханням надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Надати дозвіл на розробку  технічної   документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), та передачу її у приватну власність гр. Семеюк Віті Ростиславівні у селі Зубильне Локачинського району Волинської області площею 0,60 га- для ведення особистого селянського господарства.

2. Громадянці Семенюк В.Р. технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність подати на розгляд та затвердження сільської ради.

3.Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Сільський голова:                                                               В.А.Патійчук

Романюк Н.Є.