Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Шульженко Сергій Володимирович)

Дата: 11.10.2018 11:50

ЗАТУРЦІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Сьомого скликання

Проект рішення

Від  10 жовтня 2018 року №24/

Про  затвердження  проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки.

Розглянувши  проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр..Шульженку Сергію Володимировичу площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд керуючись ст.. ст..  12, 116, 118, 121, 186 Земельного  Кодексу України, ст.. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити, розроблений  фізичною особою-підприємцем Мельничуком Є.К.  проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, що знаходиться на території Затурцівської сільської ради в селі Юнівка вул..Сарнівська Локачинського району  Волинської області   у власність гр.. Шульженку Сергію Володимировичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

2.Передати гр. Шульженку Сергію Володимировичу земельну ділянку площею 0,2500 га кадастровий номер 0722482400:06:000:0301, у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель не переданих у власність та не наданих у користування в селі Юнівка Локачинського району Волинської області. Класифікація угідь згідно ф-6зем- сільськогосподарські землі /рілля/,номер графи –5.

3.Громадянину Шульженку С.В. в місячний термін замовити виготовлення документів , що посвідчують право власності на землю.

Сільський голова :                                                              В.А.Патійчук

Романюк Н.Є.