Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Дацюк Валерій Віталійович)

Дата: 11.10.2018 11:51

ЗАТУРЦІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Сьомого скликання

Проект рішення

Від  10 жовтня 2018 року №24/

Про  затвердження  проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки.

Розглянувши  проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр..Дацюку Валерію Віталійовичу площею 1,5000 га для ведення особистого селянського господарства керуючись ст.. ст..  12, 116, 118, 121, 186 Земельного  Кодексу України, ст.. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити, розроблений  фізичною особою-підприємцем Мельничуком Є.К.  проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, що знаходиться на території Затурцівської сільської ради в селі Квасовиця вул..Болотна Локачинського району  Волинської області   у власність гр.. Дацюку Валерію Віталійовичу для ведення особистого селянського господарства.

2.Передати гр. Дацюку Валерію Віталійовичу земельну ділянку площею 1,5000 га кадастровий номер 0722482400:04:000:0061, у власнісність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель не переданих у власність та не наданих у користування в селі Квасовиця вул..Болотна Локачинського району Волинської області. Класифікація угідь згідно ф-6зем- сільськогосподарські землі /рілля/,номер графи –5.

3.Громадянину Дацюку В.В. в місячний термін замовити виготовлення документів , що посвідчують право власності на землю.

Сільський голова :                                                              В.А.Патійчук

Романюк Н.Є.