Волинська область, Володимир-Волинський район

Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади Директора ЗОШ с.Павловичі

Дата: 28.01.2021 14:01

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА ПАВЛОВИЧІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ЗАТУРЦІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Затурцівська сільська рада оголошує конкурс на зайняття вакантної посади директора Павловичівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Затурцівської сільської ради.

Конкурс проводиться відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Затурцівської сільської ради, затвердженого розпорядженням сільського голови №8ОД/01-02 від 26.01.2021 року; Повна назва навчального закладу: загальноосвітня школа  І-ІІІ ступеня с.Павловичі  Локачинського району Волинської області.

Скорочена назва:  ЗОШ І-ІІІ ступеня с.Павловичі Локачинського району Волинської області

Місцезнаходження навчального закладу: Україна, Волинська область, Локачинський район, с. Павловичі, вул. Шкільна, 1.

Найменування посади: директор Павловичівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Затурцівської сільської ради.

Призначення керівника закладу освіти здійснюється засновником – Затурцівською сільською радою (далі – засновник) строком на шість років, а для особи, яка призначається на посаду керівника закладу загальної середньої освіти вперше – строком на два роки. Призначення керівника закладу освіти здійснюється за результатами конкурсного відбору, що проводиться відповідно до цього Положення, та на підставі розпорядження сільського голови  про призначення керівника, шляхом укладення контракту.

Керівником закладу освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою та має вищу педагогічну освіту на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічної роботи не менше трьох років, високі моральні якості та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки.

Для участі у конкурсі кандидат у визначений термін подає такі документи:

1) заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

2) автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

3) особовий листок по обліку кадрів та кольорове фото розміром 3*4;

4) копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

5) копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

6) копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

7) перспективний план розвитку закладу освіти на два або шість років;

8) довідку про відсутність судимості;

9) довідку про стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки або копію медичної книжки;

Особа може подавати інші документи та інформацію про себе щодо освіти, досвіду роботи, професійного рівня, моральних якостей тощо.

Оригінали паспорту, ідентифікаційного коду та диплому про освіту пред’являються кандидатами при поданні документів.

Особа, яка подає документи, несе персональну відповідальність за достовірність поданих документів та інформації.

Уповноважена особа приймає документи за описом, копію якого надає особі, яка їх подає.

Особи, які не відповідають кваліфікаційним вимогам, а також ті, які не подали повного пакету документів, до конкурсного відбору не допускаються. Визначені у цьому пункті документи кандидат подає особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до конкурсної комісії протягом  20 днів з дати оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

Кінцевий термін подання документів: 17 лютого 2021 року до 17:00 год.

Місце подання документів: 45523, с.Затурці, вул..Липинського, 66

Дата, місце початку проведення конкурсного відбору: 19.02.2021 року

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

1) перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р;

2) перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;

3) публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Форма перевірки знання законодавства: письмове тестування.

Перелік питань і зразок ситуаційного завдання та критерії оцінювання тестувань і завдань додаються.

Особа, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі: Войтович Ю.М. 0974825254

Перелік тестових запитань

Протокол засідання конкурсу