Юристи інформують

Відділ організаційно-правового забезпечення органу місцевого самоврядування Затурцівської сільської ради запровадив інформаційну рубрику: «Закон - це запорука ефективного та сталого розвитку об’єднаної територіальної громади».

- Надаємо кваліфіковану правову допомогу з будь-яких питань та працюємо на результат жителів громади, стараємось заощадити їхній час та матеріальні блага.

- Надання юридичних та інших послуг є однією з основних сфер нашої діяльності.

До переліку наших послуг входить:

• надання консультацій правового характеру;
  • підготовка юридичних документів, статутів, положень, складання проектів договорів;
  • надання допомоги у формуванні заяв, звернень, клопотань та інших;
  • консультації з питань охорони праці;

В тому числі здійснення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно.

Працюємо щоденно з 09.00 до 18.15 год. Обідня перерва з 13.00 до 14.00 год. Вихідний Субота, Неділя.

Керівник відділу Войтович Юлія Миколаївна – освіта вища.

Головний спеціаліст з юридичного забезпечення Бощук Людмила Сергіївна - освіта вища юридична.

Державний реєстратор  Адамчук Руслан Євгенович – освіта вища юридична.

Провідний спеціаліст  Поліщук Лілія Іванівна - освіта вища

"Цивільний" шлюб. Особам, які проживають однією сім'єю без реєстрації шлюбу, на праві спільної сумісної власності належить майно, набуте ними за час спільного проживання або набуте в результаті спільної праці та за спільні грошові кошти.

11:39 19.09.2019