Відповідно до ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Постанови КМУ від 25.05.2011 року №555 повідомляємо про початок проведення громадських слухань «Детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій в с.Затурці Володимир-Волинського району Волинської області».

Мета: визначення планувальних обмежень та параметрів забудови окремих ділянок згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами

Замовник: Затурцівська сільська рада

Розробник: ПП Солярчук Б.Д.

Місце ознайомлення з проектними матеріалами та детальніша інформація надається у приміщенні Затурцівської сільської ради та на офіційному вебсайті Затурцівської сільської ради.

Прохання залишити пропозиції у визначений термін у журналі громадських слухань для їх врахування при подальшій розробці містобудівної документації.

На виконання п.6-1 Постанови КМУ від 25.05.2011 р. №555: строк подання зауважень та пропозицій з 21.06.2022 року до 20.07.2022 року.

Пропозиції можна реєструвати за адресою 45523, Волинська область Володимир-Волинський район с.Затурці вул.Липинського, 66

Відповідальна особа: начальник відділу земельних відносин та просторового планування Романюк Н.Є.

Детальний план

Графічні матеріали