ДО УВАГИ ОТРИМУВАЧІВ ПІЛЬГ ТА СУБСИДІЙ!!!

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 року № 373 "Порядок надання пільг та субсидій на оплату житлово - комунальних послуг у грошовій формі" та на виконання листа Міністерства соціальної політики України від 11.11.2020 № 15773/0/2-20/56 отримувачам пільг та субсидій, які отримували пільгу та субсидію у грошовій безготівковій формі в опалювальному сезоні 2019 - 2020, ТЕРМІНОВО необхідно відкрити поточні рахунки в АТ "Ощадбанк" до 20.12.2020 року, для перерахування залишків коштів по пільгам та субсидіям на відкриті рахунки. У разі не відкриття поточних рахунків залишки будуть повернуті до державного бюджету.

14:36:26 30.11.2020

Кабінет міністрів змінами до розпорядження №523 передбачив, що послуга єМалятко для батьків новонароджених є обов'язковою для всіх Центрів надання адмінпослуг в Україні.

11:37:32 18.08.2020

Міністерство цифрової трансформації України у зв'язку з поширенням коронавірусу закликає громадян утриматися від відвідування Центрів надання адміністративних послуг та інших надавачів послуг без нагальної потреби.

11:33:24 18.08.2020