НОВИНИ

Кабінет міністрів змінами до розпорядження №523 передбачив, що послуга єМалятко для батьків новонароджених є обов'язковою для всіх Центрів надання адмінпослуг в Україні.

11:37:32 18.08.2020

Міністерство цифрової трансформації України у зв'язку з поширенням коронавірусу закликає громадян утриматися від відвідування Центрів надання адміністративних послуг та інших надавачів послуг без нагальної потреби.

11:33:24 18.08.2020

Внесено зміни до порядку призначення державної допомоги одиноким матерям

Постановою Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 року №632 «Деякі питання виплати державної соціальної допомоги» внесено зміни до Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2001 року № 1751.

11:02:52 18.08.2020