Публічні закупівлі

Розділ "Публічні закупівлі” на нашому вебсайті створений з метою забезпечення відкритості та прозорості проведення гуманітарним відділом Затурцівської сільської ради  закупівель товарів, робіт та  послуг за  кошти місцевого бюджету. Ви можете ознайомитись з річними планами закупівель на поточний бюджетний рік, оголошеннями про проведення процедур державних закупівель та звітами про проведення державних закупівель,або інформацією щодо їх проведення, побачити, наскільки ефективно використовуються бюджетні кошти на офіційному електронному майданчику державних закупівель PROZORRO за адресою https://prozorro.gov.ua

Нижче, у прикріплених файлах, наведено обгрунтування технічних та якісних характеристик закупівель гуманітарного відділу Затурцівської сільської ради

1.Обгрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі,розміру бюджетного призначення,очікуваної вартості предмета закупівлі: електрична енергія.

2.Обгрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі,розміру бюджетного призначення,очікуваної вартості предмета закупівлі: природний газ.

3.Обгрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі,розміру бюджетного призначення,очікуваної вартості предмета закупівлі: риба свіжоморожена - хек.

4.Обгрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі,розміру бюджетного призначення,очікуваної вартості предмета закупівлі: молоко пастеризоване та сметана.

5.Обгрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі,розміру бюджетного призначення,очікуваної вартості предмета закупівлі: куряче філе охолоджене.

6.Обгрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі,розміру бюджетного призначення,очікуваної вартості предмета закупівлі: йогурт та кефір.

7.Обгрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі,розміру бюджетного призначення,очікуваної вартості предмета закупівлі: сир твердий та кисломолочний.

8.Обгрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі,розміру бюджетного призначення,очікуваної вартості предмета закупівлі: овочі та фрукти.

9.Обгрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі,розміру бюджетного призначення,очікуваної вартості предмета закупівлі: генератори.

10.Обгрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі,розміру бюджетного призначення,очікуваної вартості предмета закупівлі: паливна деревина (дрова).

11.Обгрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі,розміру бюджетного призначення,очікуваної вартості предмета закупівлі: торфові брикети.

12.Обгрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі,розміру бюджетного призначення,очікуваної вартості предмета закупівлі

13.Обгрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі,розміру бюджетного призначення,очікуваної вартості предмета закупівлі

14.Обгрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі,розміру бюджетного призначення,очікуваної вартості предмета закупівлі

15.Обгрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі,розміру бюджетного призначення,очікуваної вартості предмета закупівлі