Затурцівська сільська рада https://zaturcivska-gromada.gov.ua

Голова Затурцівської сільської ради

Ковальчук Юрій Вікторович

Народився 13 січня 1974 року в селі Затурці Локачинського району Волинської області.

У 1981-1989 навчався в Затурцівській школі І-ІІІ ст. ім В.К.Липинського де здобув неповну середню освіту.

У 1989 році  вступив до Львівського ліцею ім. Героїв Крут.

1992 року, після закінчення ліцею, продовжив навчання в Хмельницькій національній академії Державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького, яку закінчив у 1996 році отримавши військове звання лейтенанта.

З 1996 по 2008 рік проходив службу на офіцерських посадах в підрозділах Державної прикордонної служби України. За період служби обіймав посади : заступник начальника прикордонної застави, заступник коменданта прикордонної комендатури, начальник прикордонної застави, а також старшого офіцера оперативно-розшукового відділу за напрямком «Протидія незаконній міграції».

У 2008 році звільнився в запас органів Державної прикордонної служби України в званні майора.

В період з 2009 по 2020 рік працював у відділі безпеки ТзОВ Футбольний клуб «Волинь».

З 24 листопада 2020 року набув  повноважень сільського голови Затурцівської сільської ради VIII скликання.

У 2021 році отримав нагороду "Людина року 2021" у номінації "Лідер територіальних громад"

Громадська діяльність: в період з  2000 по 2004 рік був депутатом Шацької районної ради. З 2009 по 2020 рік двічі обирався депутатом Затурцівської сільської ради та був членом виконавчого комітету Затурцівської сільської ради.

Сімейний стан: одружений, маю двох дітей.