Затурцівська сільська рада https://zaturcivska-gromada.gov.ua
Володимирський район Волинська область

Діяльність відділу "Служба у справах дітей"

Проведено профілактичний рейд "Сім'я"," Діти вулиці" на території Затурцівської сільської ради

    6 червня 2024 року з метою удосконалення системи моніторингу щодо соціального захисту прав та інтересів дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, профілактики дитячої безпритульності і бездоглядності та профілактики правопорушень серед дітей, на території Затурцівської сільської ради було проведено профілактичний рейд "Діти вулиці", "Сім’я". До складу рейдової групи ввійшли начальник відділу "Служба у справах дітей" Затурцівської сільської ради - Мороз О. Г., провідний спеціаліст відділу "Служба у справах дітей" Затурцівської сільської ради - Данилевська О. М., фахівець із соціальної роботи ЦНСП Затурцівської сільської ради - Приступа  Л. С. та інспектор сектору ювенальної превенції Володимирського РВП ГУНП у Волинській області лейтенант поліції - Ткачук О. С.     В ході рейду були відвідано 7 сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, обстежено умови проживання дітей в цих сім’ях, з батьками та дітьми проведено профілактичну роботу.

11:51:09 06.06.2024

Торгівля людьми: не стань жертвою!

   Широкомасштабне військове вторгнення російської федерації в Україну підвищило вразливість населення до потрапляння в ситуацію торгівлі людьми.

11:03:16 27.12.2023

Порядок надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

5 квітня 2017 року урядом була затверджена постанова № 268, що регламентує Порядок надання дитині статусу постраждалої внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Після повномасштабного вторгнення рф на територію України до документа цьогоріч у червні були внесені зміни.

16:17:26 14.12.2023

Привітання до дня Святого Миколая дітей Затурцівської громади

    Напередодні дня Святого Миколая працівниками відділу «Служба у справах дітей» та старостами старостинських округів Затурцівської сільської ради було вручено подарункові набори солодощів для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, мають інвалідність певної категорії та дітей батьки яких загинули на війні, безвісти зникли, у зв'язку із збройною агресією проти України, дітей ВПО.

13:45:55 06.12.2023

Рейд "Діти вулиці", "Сім'я"

     Працівниками відділу "Сілужба у справах дітей"  Затурцівської сільської ради спільно представниками Володимирського РУ ГУ ДСНС України у Волинській області проведено профілактичний захід рейд "Діти вулиці", "Сім'я" на території Затурцівської сільської ради з метою обстеження сімей в яких батьки ухиляються від виконання своїx обов'язків та попередження виникнення пожеж, надзвичайних ситуацій в цих сім'ях.

11:07:55 24.10.2023

Круглий стіл «Дотримання прав дітей в період воєнного стану в територіальних громадах Волинської області»

        Начальник віділу "Служба у справах дітей" Затурцівської сільської ради - Мороз Оксана Григорівна взяла участь у заході на тему: «Дотримання прав дітей в період воєнного стану в територіальних громадах Волинської області», організований регіональним представництвом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Волинській області.

10:00:47 12.10.2023

Проведено профілактичний рейд "Неблагополучна сім'я"

Право дитини на належне батьківське виховання забезпечується державою. Служба у справах дітей, як контролюючий орган, постійно здійснює заходи з виявлення дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, вживає заходи щодо захисту прав дітей, аналізує стан недопущення дитячої бездоглядності, вивчає умови і причини поширення негативних явищ серед неповнолітніх. Працівниками відділу "Служба у справах дітей"  Затурцівської сільської ради постійно проводяться рейди, у ході яких перевіряються умови утримання і виховання дітей з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

12:10:08 19.09.2023

У Затурцівській громаді в рамках міжнародного проєкту працюватиме фахівець із соціальної роботи (ФСР) з дітьми

   Таровська Людмила протягом чьотирьох місяців працюватиме в Затурцівській громаді в рамках проєкту «Забезпечення системного реагування на потреби дітей, які повернулися до біологічних сімей з інтернатних закладів та дітей групи ризику».

11:12:29 11.09.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь