Діяльність відділу "Служба у справах дітей"

Торгівля людьми: не стань жертвою!

Широкомасштабне військове вторгнення російської федерації в Україну підвищило вразливість населення до потрапляння в ситуацію торгівлі людьми.

11:03:16 27.12.2023

Порядок надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

5 квітня 2017 року урядом була затверджена постанова № 268, що регламентує Порядок надання дитині статусу постраждалої внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Після повномасштабного вторгнення рф на територію України до документа цьогоріч у червні були внесені зміни.

16:17:26 14.12.2023

Привітання до дня Святого Миколая дітей Затурцівської громади

Напередодні дня Святого Миколая працівниками відділу «Служба у справах дітей» та старостами старостинських округів Затурцівської сільської ради було вручено подарункові набори солодощів для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, мають інвалідність певної категорії та дітей батьки яких загинули на війні, безвісти зникли, у зв'язку із збройною агресією проти України, дітей ВПО.

13:45:55 06.12.2023

Рейд "Діти вулиці", "Сім'я"

Працівниками відділу "Сілужба у справах дітей"  Затурцівської сільської ради спільно представниками Володимирського РУ ГУ ДСНС України у Волинській області проведено профілактичний захід рейд "Діти вулиці", "Сім'я" на території Затурцівської сільської ради з метою обстеження сімей в яких батьки ухиляються від виконання своїx обов'язків та попередження виникнення пожеж, надзвичайних ситуацій в цих сім'ях.

11:07:55 24.10.2023

Круглий стіл «Дотримання прав дітей в період воєнного стану в територіальних громадах Волинської області»

Начальник віділу "Служба у справах дітей" Затурцівської сільської ради - Мороз Оксана Григорівна взяла участь у заході на тему: «Дотримання прав дітей в період воєнного стану в територіальних громадах Волинської області», організований регіональним представництвом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Волинській області.

10:00:47 12.10.2023

Проведено профілактичний рейд "Неблагополучна сім'я"

Право дитини на належне батьківське виховання забезпечується державою. Служба у справах дітей, як контролюючий орган, постійно здійснює заходи з виявлення дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, вживає заходи щодо захисту прав дітей, аналізує стан недопущення дитячої бездоглядності, вивчає умови і причини поширення негативних явищ серед неповнолітніх. Працівниками відділу "Служба у справах дітей"  Затурцівської сільської ради постійно проводяться рейди, у ході яких перевіряються умови утримання і виховання дітей з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

12:10:08 19.09.2023

У Затурцівській громаді в рамках міжнародного проєкту працюватиме фахівець із соціальної роботи (ФСР) з дітьми

Таровська Людмила протягом чьотирьох місяців працюватиме в Затурцівській громаді в рамках проєкту «Забезпечення системного реагування на потреби дітей, які повернулися до біологічних сімей з інтернатних закладів та дітей групи ризику».

11:12:29 11.09.2023

22.08.2023 року проведено засідання Комісії з питань захисту прав дитини

22  серпня 2023 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Затурцівської сільської ради, яка працює для результативного вирішення проблем виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення інтересів кожної дитини, реалізації її прав та інтересів.

10:15:27 22.08.2023