Проведено профілактичний рейд "Сім"я" та "Діти вулиці"

Дата: 23.08.2023 15:07

Проведено рейди "Сім'я" та "Діти вулиці"

Фото без опису   Фото без описуФото без описуЗ метою створення належних умов для забезпечення реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї: підтримки сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та захисту прав дітей у таких сім’ях, запобігання їх безоглядності і безпритульності, правопорушенням серед неповнолітніх працівниками відділу "Служба у справах дітей" Затурцівської сільської ради спільно з ФСР КУ ЦНСП Затурцівської с/р та ПОГ СВГ ВП Володимирського РВП ГУНП у Волинській обл.  23.08.2023р. проведено профілактичний рейд  "Сім'я" та "Діти вулиці"на території Затурцівськоїх сільської ради. Під час проведення рейду перевірено умови проживання та виховання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах (7-сімей). За результатами складено акти обстеження умов проживання дітей, з батьками та дітьми проведено профілактичні бесіди, надано методичну допомогу та необхідні рекомендації.