«Детальний план території земельної ділянки орієнтованою площею 0,40 га для будівництва та обслуговування автомийки в межах села Затурці Володимирського району Волинської області» розроблений на замовлення Затурцівської сільської ради згідно рішення Хо17/276 від 28.09.2021р. відповідно до вимог ДБН Б.2.2-12:2019 "Планування та забудова територій". Київ. 2019 р.
Детальний план території (ДТП) розробляється з метою визначення планувальних обмежень та параметрів забудови окремих ділянок згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами. Детальний план території розроблено на топозйомці, наданій замовником в жовтні 2023 року. Розроблений проект, погоджений із зацікавленими організаціями, після затвердження в установленому порядку, має бути основним керівним документом при розробці подальших стадій проектування житлових будинків, вулиць, інженерних мереж і споруд, благоустрою території.
Під час розроблення містобудівної документації було враховано законодавчі та нормативні документи:
- Закон України «Про основи містобудування»;
- Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності»;
- Закон України «Про землеустрій»;
- Земельний кодекс України;
- Водний кодекс України;
- Закон України «Про охорону навколишнього середовища»;
- ст.31 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні»;
- Постанова Кабінету Міністрів України від 01.09.2021р. Мо926 «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації».

Місце ознайомлення з проектними матеріалами та детальніша інформація надається у приміщенні Затурцівської сільської ради та на офіційному вебсайті Затурцівської сільської ради.

На виконання п.6-1 Постанови КМУ від 25.05.2011 р. №555: строк подання зауважень та пропозицій з 18.03.2024 року до 17.04.2024 року.

Пропозиції можна реєструвати за адресою 45523, Волинська область Володимирський район с.Затурці вул.Липинського, 66

Відповідальна особа: провідний спеціаліст відділу земельних відносин та просторового планування Дрозда М.С.

ДПТ

Графічна частина