A A A K K K
для людей із порушенням зору
Затурцівська громада
Володимирський район Волинська область

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ МІСЦЕВОГО РІВНЯ «ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН ПОЄДНАНИЙ ІЗ ПЛАНОМ ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ С.ЗАТУРЦІ ЛОКАЧИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ ПРОЕКТУ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ МІСЦЕВОГО РІВНЯ «ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН ПОЄДНАНИЙ ІЗ ПЛАНОМ ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ С.ЗАТУРЦІ ЛОКАЧИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ ПРОЕКТУ

 

1. Повна назва документа державного планування:

 

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН ПОЄДНАНИЙ ІЗ ПЛАНОМ ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ С.ЗАТУРЦІ ЛОКАЧИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Мета проекту «Генеральний план поєднаний із планом зонування території с. Затурці Локачинського району Волинської області» – визначити стратегію містобудівного розвитку села, умови формування комфортного середовища життєдіяльності населення на найближчу і віддалену перспективу.

Враховуючи наявні ресурси проектних територій відповідно до проектних рішень генерального плану та плану зонування с Затурці на 20 років було визначено декілька стратегічних напрямків подальшого розвитку проектних територій: виробничий, сільськогосподарський, рекреаційний, екологічної безпеки та соціального розвитку. Дані напрямки сприятимуть зростанню промислового та сільськогосподарського виробництва на основі його інноваційно – інвестиційної складової, залучення та активізація стимулів зняття гостроти проблеми зайнятості та якісного розвитку соціальної інфраструктури, створення умов по підвищенню рівня життя населення.

Забезпечення стратегії розвитку відбудеться за рахунок ефективного використання наявних ресурсів в проектних межах населеного пункту.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Затурцівська сільська рада Локачинського району Волинської області

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури: громадське обговорення починається з «08» квітня 2021 та триває до «08» травня 2021  р. (30 днів)

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): зауваження і пропозиції громадськості надаються у письмовому та електронному вигляді.

в) дату, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення):  Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів відбудуться 14 квітня 2021 р. на 11.00 год. в приміщені Затурцівської сільської ради за адресою с.Затурці, вул.Липинського, буд. 66;

г)орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Затурцівська сільська рада Локачинського району Волинської області 

45523, Волинська обл., Локачинський р-н, с. Затурці, вул. Липинського, буд. 66 email: zaturci@gmail.com

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Пропозиції надавати на адресу –

Затурцівська сільська рада Локачинського району Волинської області 

45523, Волинська обл., Локачинський р-н, с. Затурці, вул. Липинського, буд. 66, email: zaturci@gmail.com

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Затурцівська сільська рада Локачинського району Волинської області 

45523, Волинська обл., Локачинський р-н, с. Затурці, вул. Липинського, буд. 66, email:zaturci@gmail.com, відповідальна особа – Романюк Ніна Євгеніївна 

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування:

Проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування не потрібно.

Строки подання зауважень та пропозицій: до «08» травня 2021 року включно. Пропозиції та зауваження подані після встановленого строку, не розглядаються.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь