Засідання комісії з питань захисту прав дитини Затурцівської сільської ради

Дата: 16.11.2023 11:21

16.11.2023 року проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини Затурцівської сільської ради.

Розглянуто питання доцільності позбавлення батьківських прав громанян. За результами діяльності комісії рекомендовано  органу опіки та піклування прийняти висновки про доцільність позбавлення батьківських прав громадян та службі у справах дітей здійснити їх підготовку. Також розглянуто питання ухилення від виконання батьківських обов'язків жителькою Затурцівської громади відносно малолітнього дитини з інвалідністю. Рекомендовано малолітню дитину передати на виховання батькові. Службі у справах дітей направити подання про притягнення матері до адміністративної відповідальності за ст. 184 КУпАП. до Володимирського РВП ГУНП у Волинській області. Комісія здійснює свою діяльність, виходячи із захисту прав та інтересів дітей.