Затурцівська сільська рада https://zaturcivska-gromada.gov.ua
Володимирський район Волинська область

Проведено профілактичний рейд "Сім'я"," Діти вулиці" на території Затурцівської сільської ради

Дата: 06.06.2024 11:51

6 червня 2024 року з метою удосконалення системи моніторингу щодо соціального захисту прав та інтересів дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, профілактики дитячої безпритульності і бездоглядності та профілактики правопорушень серед дітей, на території Затурцівської сільської ради було проведено профілактичний рейд "Діти вулиці", "Сім’я". До складу рейдової групи ввійшли начальник відділу "Служба у справах дітей" Затурцівської сільської ради - Мороз О. Г., провідний спеціаліст відділу "Служба у справах дітей" Затурцівської сільської ради - Данилевська О. М., фахівець із соціальної роботи ЦНСП Затурцівської сільської ради - Приступа  Л. С. та інспектор сектору ювенальної превенції Володимирського РВП ГУНП у Волинській області лейтенант поліції - Ткачук О. С.
    В ході рейду були відвідано 7 сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, обстежено умови проживання дітей в цих сім’ях, з батьками та дітьми проведено профілактичну роботу.

Фото без описуФото без опису