Дата: 06.03.2021 21:10

Міністерство цифрової трансформації спільно з Міністерством охорони здоров’я запустило послугу “Запис до листа очікування вакцинації від COVID-19” у застосунку та на порталі Дія, а також через національний контакт-центр з питань протидії COVID-19. Зареєструватись до цього списку зможе кожен охочий з 1 березня.

"Ми забезпечуємо можливість запису онлайн, тому що це дозволить зробити процес максимально безпечним, швидким та зручним. Реєстрація через Дію дозволить зменшити черги, поїздки та контакти між людьми, а також матиме величезний антикорупційний ефект для країни".

Віцепрем'єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров

Також Федоров підкреслив, що Мінцифра розробила технічну частину надання послуги реєстрації.

"Це унікальна послуга, з точки зору швидкості її впровадження. Її розробили та запустили всього за два тижні. Команда Мінцифри розробила технічну частину надання послуги, щодо інших питань можна звертатися до контакт-центру МОЗ".

Віцепрем'єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров

Алгоритм дій, як потрапити до списку очікування на вакцинацію від COVID-19:

Як зареєструватися через портал Дія?

1. Щоб потрапити в лист очікування на вакцинацію від COVID-19, зайдіть на портал Дія за допомогою КЕП чи BankID.
  2. Перейдіть у розділ “Запис до листа очікування вакцинації від COVID-19”.
  3. Зазначте сферу діяльності.
  4. Оберіть місце, в якому ви хочете вакцинуватися.
  5. Очікуйте повідомлення про запрошення на вакцинацію.