Забезпечення наявності адресних табличок

Дата: 08.07.2022 09:58

Доводимо до відома жителів громади, що цьогоріч заплановане проведення перепису населення. Відповідно до методичних рекомендацій адресні таблички повинні мати всі домогосподарства та адміністративні будівлі. Про це повідомляється у вимогах і рекомендаціях для статистичного та офіційного обліку чисельності населення, яке проживає на території країни в цілому і на всіх рівнях її адміністративно-територіального устрою.

Відповідно керівники підприємств, організацій, установ, юридичні та фізичні  особи зобов'язані забезпечити наявність на кожному будинку номерних знаків з покажчиками назв вулиць, провулків.

Порушення правил благоустрою тягне адміністративне покарання відповідно до ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, "Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів".

Штрафи за відсутність маркувань на домогосподарствах становлять 1360 грн - для населення і 1800 грн для суб'єктів господарювання.