Відбулась атестація працівників освіти Затурцівської громади

Дата: 08.04.2021 15:05

8 квітня 2021 року відбулось засідання атестаційної комісії гуманітарного відділу Затурцівської сільської ради. Атестація педагогічних працівників  у 2020/2021 навчальному році проходила  відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06.10.2010 №930 “Про затвердження Типового положення про атестацію педагогічних працівників” (зі змінами і доповненнями, внесеними згідно з наказами Міністерства освіти і науки України від 20.12.2011 № 1473 та  від 08.08.2013 № 1135).

Відповідно до рішення атестаційної комісії ІІ рівня  проатестовано:

1) 23 педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти з такими висновками:

-на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»-9 чол.;

-на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії»-6чол.;

-на відповідність раніше присвоєній категорії «спеціаліст вищої категорії» та відповідність званню «старший вчитель» - 6чол.;

- на відповідність раніше присвоєній категорії «спеціаліст вищої категорії» та відповідність званню «вчитель-методист» - 2чол.

2) 3 вихователі закладів  дошкільної освіти з такими висновками:

-на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»-1 чол.;

-на встановлення кваліфікаційної категорії «спеціаліст ІІ категорії»-2 чол.

3) 3 педагогічні працівники КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» з такими висновками:

-на встановлення кваліфікаційної категорії «спеціаліст І категорії»-1 чол.

-на встановлення кваліфікаційної категорії «спеціаліст ІІ категорії»-1 чол.

4) 5 керівників, з них: 2 завідувачі ЗДО; 2-директори ЗЗСО; 1 директор КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» на відповідність займаній посаді.

За рішенням комісії підготовлений накази гуманітарного відділу Затурцівської сільської ради від 08 квітня №28 «Про результати атестації педагогічних працівників освітніх закладів у 2020-2021н.р.» та № 29 " Про результати атестації керівників ЗЗСО, КУ "Інклюзивно-ресурсний центр" Затурцівської сільської ради і ЗДО у 2020-2021 н.р." .

Вітаємо колег з проходженням атестації та бажаємо міцного здоров’я, наснаги та творчих успіхів у педагогічній діяльності!Фото без опису