Про скликання 17 чергової сесії

ЗАТУРЦІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від  08 вересня 2021 року                    с. Затурці                              №112ОД/01-02

Про скликання сімнадцятої чергової сесії

Затурцівської сільської ради VIII скликання

Керуючись ст. 26 та ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, Регламенту роботи Затурцівської сільської ради, затвердженого рішенням ради  та плану роботи на 2021 рік:

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Скликати сімнадцяту чергову сесію Затурцівської сільської ради 8-го скликання на 28 вересня 2021 року о 10.00 годині.

2. Пленарне засідання провести в приміщенні сесійного залу с. Затурці за адресою: вул. Липинського, 66

1. На розгляд сесії внести такі питання:
    1.  Про затвердження порядку денного 16 чергової сесії сільської ради.
    2. Про внесення змін до рішення сесії сільської ради №3/15 від 24.12.2020 року «Про бюджет сільської ради на 2021 рік»
    3. Про утворення старостинських округів Затурцівської сільської ради.
    4.  Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення (громадських слухань) кандидатури старости у Затурцівській сільській раді.
    5.  Про введення асистента вихователя в заклад дошкільної освіти с.Війниця
    6. Про затвердження основних вимог до якості обслуговування суб’єктів звернення.
    7.   Про затвердження розпоряджень сільського голови.
    8.  Земельні питання.
    9.  Різне.

3. Відділу правового забезпечення та документообігу (Власюк І.М.) забезпечити оприлюднення даного розпорядження на офіційному вебсайті Затурцівської сільської ради та повідомити депутатів, керівників структурних підрозділів апарату, комунальних закладів, установ, підприємств сільської ради та старост про дату, час та місце проведення сесії сільської ради.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на секретаря ради Савчук В.В.

Сільський голова                                                                        Юрій КОВАЛЬЧУК