ВПО можуть отримати від держави допомогу на проживання

Дата: 30.03.2022 09:50

????Внутрішньо переміщеним громадянам, які через російську агресію були змушені покинути свої домівки, передбачена допомога на проживання від держави.

????ВПО можуть отримати від держави допомогу на проживання: 3000 грн на кожну дитину або людину з інвалідністю та 2000 грн на кожну іншу особу.

??Довідку внутрішньо переміщені громадяни можуть отримати в ЦНАПі Затурцівської сільської ради з понеділка по п‘ятницю, за адресою: с. Затурці, вул. Липинського, 66.

Тим, хто подасть заяву до 14 квітня, також зарахують виплати за березень 2022 року.

????Що робити, щоб отримати допомогу?

????Стати на облік внутрішньо переміщених осіб (ВПО): подати заяву особисто до ЦНАПу в місці тимчасового перебування або в додатку "Дія" (в "Дії" ця функція буде доступна орієнтовно з кінця березня- початок квітня)

????Отримати довідку про те, що вас поставлено на облік ВПО.

????Подати заяву, щоб отримати допомогу на проживання особисто до ЦНАПу в місці тимчасового перебування.

????Отримати виплату на попередньо вказаний в заяві банківський рахунок

????Як здійснюється виплата коштів?

Щомісяця, починаючи з місяця звернення, на ваш банківський рахунок буде приходити допомога на проживання. Виплати будуть тривати весь період дії воєнного стану + 1 місяць після його завершення.

??Допомога ВПО 2022 року не буде включена до сукупного доходу сім’ї. Тобто всі інші види соціальних допомог, які ви отримували раніше, будуть виплачуватися також. Допомога на проживання не оподатковується.