РОЗПОЧАТО ПРОЦЕДУРУ ВИЗНАННЯ БЕЗХАЗЯЙНИМ НЕРУХОМОГО МАЙНА – ГІДРОТЕХНІЧНОЇ СПОРУДИ В С.ЗАТУРЦІ

Дата: 23.05.2023 15:19

Виконавчий комітет Затурцівської сільської ради повідомляє, що відповідно до рішення №50 від 07.07.2022 р. на території Затурцівської громади розпочато процедуру визнання безхазяйним нерухомого майна гідротехнічної споруди – греблі довжиною 800 м., шириною 8 м., висотою 4 м. та шахтний водоскид, що знаходиться в с,Затурці Володимирського р-ну Волинської обл.

У разі наявності інформації щодо можливих власників зазначеного майна або наявності у власників правовстановлюючих документів на майно, просимо звертатися в Затурцівську сільську раду за адресою: вул.Липинського, 66 с.Затурці Володимирського р-ну Волинської обл.

рішення №50 від 07.07.2022 року