Дата: 19.06.2023 16:02

розпорядження міського голови

від 19.06.2023 р. №103ОД/01-02

Інформаційне повідомлення

про проведення громадського обговорення кандидатури старости Війницького старостинського округу

НОВОСАДА Олександра Віталійовича

Затурцівська сільська рада Володимирського району проводить громадське обговорення кандидатури старости Війницького старостинського округу.

Затурцівський сільський голова вносить на розгляд жителів сіл  Війниця, Тумин, Губин, Михайлівка, Павловичі на посаду старости Війницького старостинського округу кандидатуру Новосада Олександра Віталійовича.

Розпорядження від 19.06.2023 р. №103ОД/01-02 «Про проведення громадського обговорення кандидатури старости Війницького старостинського округу» розміщено на офіційному вебсайті Затурцівської сільської ради: https://zaturcivska-gromada.gov.ua/ .

Громадське обговорення відбудеться з 20 по 30 червня 2023 року у вигляді погосподарського обходу.

Номер телефону, за яким надаються консультації з питання, що винесено на громадське обговорення кандидатури старости 0974825254.

Відповідальна особа -  Войтович Юлія Миколаївна.

Жителям Війницького старостинського округу для участі в громадському обговоренні при собі мати паспорт громадянина України.