РІШЕННЯ РАДИ ОБОРОНИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дата: 24.08.2023 09:33

РІШЕННЯ РАДИ ОБОРОНИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Про невідкладні заходи з питань встановлення обмежень у проведенні з 19 по 25 серпня 20223 року масових релігійних заходів, забезпечення надійної охорони та прикриття державного кордону з республікою білорусь, поліпшення його інженерного обладнання, заборони полювання на території області.

Враховуючи підвищену загрозу ракетних ударів, з метою запобігання диверсійній діяльності, недопущення порушення заходів, правового режиму воєнного стану та громадянського порядку в цілому, збереження життя та здоров я громадян ЗАБОРОНИТИ на території Волинської області проведення масових релігійних заходів у вигляді походів та демонстрацій, у тому числі паломницької ходи великими та малими групами територією області на шляху до Свято-Успенської Посаївської Лаври.

ЗАБОРОНИТИ на території Волинської області полювання на весь період дії воєнного стану.