До відома жителів громади! Кабінет міністрів України ухвалив перелік послуг, які надаватимуться в Центрах надання адміністративних послуг під час карантину.

Дата: 26.03.2020 15:15

До переліку послуг входять:

-державна реєстрація народження фізичної особи та її походження,

-державна реєстрація смерті.

Серед інших послуг:

- реєстрація чи зняття місця проживання, видача довідки про реєстрацію;

- субсидія на оплату житлово-комунальних послуг;

- оформлення пільг на придбання твердого та рідкого пічного палива і скрапленого газу;

- оформлення тимчасової допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце їх проживання невідоме;

- оформлення винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання “Мати-героїня”;

- оформлення допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами тим, хто не застрахований у системі державного соціального страхування;

- оформлення допомоги при народженні, усиновленні дитини, на дітей, над якими встановлено опіку та піклування, чи самотнім матерям.

Велике прохання до громадян, утриматися від відвідування ЦНАП та інших надавачів послуг у період карантинних заходів без нагальної потреби або при симптомах ГРВІ, грипу чи коронавірусу.

При зверненні суб’єкт звернення(громадянин) повинен дотримуватись вимог карантину(маска, рукавички, інш.)

Рекомендуємо відвідувачам використовувати (за потреби) власні ручки  персонал зобов’язаний працювати у масках та рукавицях.