Затурцівська сільська рада https://zaturcivska-gromada.gov.ua

Інформаційне повідомлення про продаж на електронному аукціоні об'єкта малої приватизації – Будинок АЗПСМ площею 75,6 кв.м за адресою: вул. Івана Франка,29, с.Затурці, Локачинський р-н Волинська обл.

Дата: 31.05.2021 12:22

Інформаційне повідомлення про продаж на електронному аукціоні об'єкта малої приватизації – Будинок АЗПСМ площею 75,6 кв.м за адресою: вул. Івана Франка,29,  с.Затурці, Локачинський р-н Волинська обл.

Спосіб аукціону: аукціон з умовами.

Код, присвоєний аукціону з приватизації під час публікації в електронній торговій системі UA-PS-2021-05-30-000022-2

Іпформація про об'єкт приватизації

Найменування об'єкта приватизації: Будинок АЗПСМ площею 75,6 кв.м.

Місцезнаходження об'єкта: Волинська обл. Локачинський  р-н с.Затурці,  вул. Івана Франка, 29

Інформація   про   балансоутримувача:   Затурцівська сільська   рада,   код   за   ЄДРПОУ 04332087.

Місцезнаходження та контактні дані балансоутримувача: Волинська область, с. Затурці, вул. Липинськаго, 66. Контактні дані: тел. 0974825254.

Відомості про об'єкт приватизації:

об'єкт приватизації - Будинок АЗПСМ площею 75,6 кв.м., розташований Волинська обл. Локачинський  р-н с.Затурці,  вул. Івана Франка, 29.

Об’єм приміщення – 189,90 куб.м, площа забудови – 90,75 кв.м.

Конструктивні елементи:  фундамент – бутовий, стіни та перегородки – цегляні, оштукатурені, перекриття – дерев’яне, покрівля – шифер, підлога – дерев’яна, вікна, двері, сходи, оздоблення – відсутні.

Стартова ціна об'єкта для продажу иа аукціоні: 31282,00 гри, (Тридцять одна тисяча двісті вісімдесят дві гривні) 00 коп.

Мінімальний крок аукціону – 312,82грн.

Розмір гарантійного внеску: 3128,20 грн.

Розмір реєстраційного внеску: 1200,00 грн.

Сплата гарантійних та реєстраційних внесків відбувається на рахунок оператора електронного майданчика, на якому потенційний покупець зареєструвався для участі в торгах. Телефон для довідок: (0332) 244-188.

Інформація про електронний аукціон

Дата та час проведення аукціону - 01.07.2021 15:37

Аукціон буде проведено відповідно до Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об'єктів малої приватизації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 р. № 432 (надалі - Порядок № 432).

Термін прийому пропозицій – 30 календарних днів з дня публікації.

Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні встановлюється відповідно до Порядку № 432 для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 19 години 30 хвилин до 20 години 30 хвилин дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Час і місце проведення огляду об'єкта: ознайомитись з об'єктом можна за місцем його розташування з 9-00 до 16-00 в робочі дні.

Організатор аукціону: Орган приватизації Затурцівська сільська   рада.

Місцезнаходження: Волинська область, с. Затурці, вул. Липинськаго, 66

Час роботи: понеділок, вівторок, середа, четвер - з 9.00 до 18.15, п'ятниця -з 9.00 до 15.00. Контактна особа Войтович Юлія Миколаївна, 0974825254

Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється відповідно до Порядку № 432 для кожного електронного аукціону окремо з 16 години 15 хвилин до 16 години 45 хвилин дня проведення електронного аукціону.

Інформація про умови, на яких здійснюється приватизацій об'єкта:

- подальше використання об’єкта нерухомого майна – ліквідація шляхом демонтажу;

- покупець бере на себе витрати пов’язані з підготовкою об’єкта приватизації на торги;

- крок аукціону становить 312 82 (Триста дванадцять грн..) 82 коп;

- встановити термін прийому пропозицій 30 днів.

Стартова ціна об'єкта для продажу на аукціоні із зниженням стартової ціни: 15641,00 грн. (П’ятнадцять тисяч шістсот сорок одна гривня) 00 коп.

Мінімальний крок аукціону – 156,41грн.

Розмір гарантійного внеску: 1564,10 грн.

Розмір реєстраційного внеску: 1200,00 грн.

Стартова ціна об'єкта для продажу на аукціоні за методом покрокового зниження стартової ціни: 15641,00 грн. (П’ятнадцять тисяч шістсот сорок одна гривня) 00 коп.

Розмір гарантійного внеску: 1564,10 грн.

Розмір реєстраційного внеску: 1200,00 грн.

Затурцівська сільська міська рада не є платником податку на додану вартість.

Перелік операторів електронних майданчиків та їх банківські реквізити для сплати доступні за посиланням: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2.

Щоб взяти участь як покупець, реєструйтесь на будь-якому із підключених до системи Прозорро.Продажі майданчиків. Операторів електронних майданчиків можна знайти за посиланням https://prozorro.sale/pokupcyam