Проєкти, які були реалізовані у 2021 році за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку

Дата: 28.12.2021 14:14

Придбання елементів дитячого майданчика для с.Шельвів Володимир-Волинського району Волинської області – 100 тис. грн.

Реконструкція мережі вуличного освітлення по вул. 1 Травня в с.Затурці Волинської області – 262,009 тис. грн.

Реконструкція мережі вуличного освітлення по вул. Гуменюка в с.Павловичі Волинської області - 148,514 тис. грн.

Придбання елементів дитячого майданчика для с.Маньків Володимир-Волинського району Волинської області – 90,900 тис.грн.

Реконструкція вуличного освітлення по вул. Лісова в с.Мовчанів Волинської області - 123,827 тис.грн.

Реконструкція вуличного освітлення по вул. Першотравнева в с.Шельвів Волинської області - 132,655 тис.грн.

Будівництво підвідного газопроводу до с.Холопичі Володимир-Волинського району Волинської області : передбачено – 909,100; використано(перехідний проєкт) – 59,406 тис.грн.

Придбання елементів дитячого майданчика для с.Михайлівка Володимир-Волинського району Волинської області – 140 тис.грн.

Придбання елементів дитячого майданчика для с.Холопичі Володимир-Волинського району Волинської області – 140 тис.грн.

Придбання техніки для ЗЗСО «Павловичівський ліцей» с.Павловичі, вул.Паламарчука,1 – 29 тис.грн

Реконструкція вуличного освітлення по вул. Ветеранів в с.Зубильне Володимир-Волинського району Волинської області – 15,546 тис.грн.

Реконструкція вуличного освітлення по вул. Молодіжна, вулюЛісова в с.Губин Володимир-Волинського району Волинської області – 147,948 тис.грн.

Реконструкція вуличного освітлення по вул. Конзелевича в с.Затурці Володимир-Волинського району Волинської області – 40,907 тис.грн.

Реконструкція вуличного освітлення по вул. Галшки Гулевичівни в с.Затурці Володимир-Волинського району Волинської області – 43,051 тис.грн.

Капітальний ремонт вул.Першотравнева в с.Маньків Локачинського району Волинської області – передбачено 1250,000 тис.грн. (перехідний) - проєкт буде реалізовано у 2022 році