A A A K K K
для людей із порушенням зору
Затурцівська громада
Волинська область, Володимир-Волинський район

Протокол засідання робочої групи №1

Дата: 17.06.2022 15:26
Кількість переглядів: 24

Протокол

засідання робочої групи щодо перейменування вулиць та провулку

Затурцівської сільської ради

Засідання відбулося 15.06.2022 року о 10.00 год.

 Головує на засіданні – Юлія Войтович – керуюча справами (секретар) виконавчого комітету

Секретар робочої групи – Інна ВЛАСЮК – головний спеціаліст відділу правового забезпечення та документообігу виконавчого комітету

Члени робочої групи:

Гапяк О.В., Самчук І.А., Семенюк Р.А., Крень О.Р., Шозда Є.М., Ляшук П.О. - старости Затурцівської сільської ради

Мороз І.М. – вчителька ЗЗСО с.Озютичі

Іванчук Т.Ф. – вчителька ЗЗСО с.Зубильне

Згідно списку учасників у засіданні робочої групи приймають участь 10 осіб.

 Відповідно до розпорядження сільського голови №41ОД/01-02 від 23.05.2022р. з метою забезпечення належної реалізації Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», звернення жителів громади та розглянувши лист П-683 від 25.04.2022 року щодо необхідності перейменування вулиць в Затурцівській сільській територіальній громаді, усного звернення старости Озютичівського старостинського округу Гапяка О.В., сьогодні відбувається засідання робочої групи щодо вивчення питання по перейменуванню вулиць та провулку в населених пунктах Затурцівської сільської ради, яке проходить  у відкритому режимі.

Виступила Войтович Юлія, яка повідомила, що метою проведення засідання робочої групи є обговорення питання щодо забезпечення належної реалізації Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», розгляд усних та письмових пропозицій, що надійшли до виконавчого комітету ради, сьогодні відбувається засідання робочої групи щодо вивчення питання по перейменуванню вулиць та провулку в населених пунктах Затурцівської сільської ради.

Засідання проводиться на виконання вимог Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», Законом України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» зі змінами та відповідно до розпорядження сільського голови №41ОД/01-02 від 23.05.2022р.

Войтович Юлія оголосила перелік назв вулиць та провулку, які підпадають під Закон України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» або має сумнівне походження назви, а саме:

Населений пункт

Стара назва вулиці/провулка

1.

с.Війниця

Вул. 1 Травня,

вул. 8 Березня

2.

с.Затурці

Вул. 1 Травня,

вул. 8 Березня,

пров.8 Березня

3.

с.Зубильне

Вул. 8 Березня,

вул. Гагаріна

4.

с.Кисилин

Вул.40-річчя Перемоги, вул.Жовтнева

5.

с.Маньків

Вул. 8 Березня,

вул. Першотравнева

6.

с.Озютичі

Вул. Кутузова, вул.Першотравнева

7.

с.Семеринське

Вул. 1 Травня, вул.Гагаріна

8.

с.Тумин

Вул. 1 Травня

9.

с.Шельвів

Вул.Дружби Народів, вул. Першотравнева

Войтович Юлія запропонувала змінити назви вулиць та провулку в селі Затурці, які підпадають під дію зазначеного вище Закону України таким чином, а саме:

– вулиця 1 Травня на вулицю Миру;

– вулиця 8 Березня на вулицю Храмову;

– провулок 8 Березня на провулок Храмовий.

Вирішили: 

За - 10, Проти - 0, Утрималось - 0.

Пропозиція приймається одноголосно.

Щодо перейменування інших вулиць та провулку громади Юлія Войтович запропонувала іншим висловити свої пропозиції та ідеї.

Виступила Іванчук Т.Ф. – вчитель ЗЗСО с.Зубильне з пропозицією щодо перейменування в селі Семеринське вулиці 1 Травня на вулицю Зіновія Столярчука, вулиці Гагаріна на вулицю Захисників України.

Виступив Семенюк Руслан староста Зубильненського старостинського округу з пропозицією щодо перейменування в селі Зубильне вулиці 8 Березня на вулицю Світла, вулиці Гагаріна на вулицю Захисників України.

Виступив Ляшук Павло староста Кисилинського старостинського округу з пропозицією щодо перейменування в селі Кисилин вулиці 40-річчя Перемоги на вулицю Дубовецька, вулиці Жовтнева на вулицю Забрамська.

Виступив  Шозда Євгеній староста ВІійницького старостинського округу з пропозицією щодо перейменування в селі Війниця вулиці 1 Травня на вулицю Весела, вулиці 8 Березня на вулицю Вишнева, в селі Тумин вулицю 1 Травня на вулицю Героїв України.

Виступив Крень Олександр староста Холопичівського старостинського округу з пропозицією щодо перейменування в селі Маньків вулиці 8 Березня на вулицю Набережна, вулиці Першотравнева вулицю Миру.

Виступив Гапяк Олександр староста Озютичівського старостинського округу з пропозицією щодо перейменування в селі  Озютичі вулиці Кутузова на вулицю Миру, вулиці Першотравнева на вулицю Волі.

Виступив Самчук Ігор староста Шельвівського старостинського округу з пропозицією щодо перейменування в селі  Шельвів вулиці Дружби Народів на вулицю Тиха, вулиці Першотравнева на вулицю Лесі Українки.

 

Виступила головний спеціаліст відділу правового забезпечення та документообігу виконавчого комітету Власюк Інна із зауваженням, що на даному засіданні розглядається перелік назв вулиць та провулку, що підпадають під Закон України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». Також наголосила на тому, що згідно Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» визначений порядок, умови та обов’язковий перелік документів.

Виступила Войтович Юлія з пропозицією узагальнити всі пропозиції, які обговорювались на засіданні робочої групи щодо вивчення питання по перейменуванню вулиць та провулку громади та провести повторне засідання з переважною кількістю членів робочої групи.

За зазначені пропозиції проголосували.

 За - 10, Проти - 0, Утрималось - 0.

Пропозиція приймається одноголосно.

Виступила Войтович Юлія, яка повідомила, що про проведення повторного засідання членів робочої групи буде повідомлено заздалегідь.

Войтович Юлія оголосила, чи будуть у присутніх зауваження, запитання та інші пропозиції?

Зауваження у присутніх до організаторів засідання робочої групи – відсутні.

Протокол засідання робочої групи буде підготовлено протягом п’яти робочих днів та оприлюднено на офіційному веб-сайті Затурцівської сільської ради.

Головуюча оголосила проведення засідання робочої групи закритим.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь