Про перенесення 40 чергової сесії сільської ради VIII скликання

ЗАТУРЦІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

С І Л Ь С Ь К О Г О   Г О Л О В И

Від 22 серпня 2023 року                                                                   143ОД/01-02

Про перенесення 40 чергової

сесії сільської ради VIII скликання

Відповідно до п.п. 8, 20 ч. 4 ст. 42, ст. 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,   ст. 28 розділу V Регламенту сільської ради, у зв’язку з тим, що у громаді оголошено Дні жалоби, вважаю за необхідне:

1. ПЕРЕНЕСТИ проведення чергової 40 сесії сільської ради восьмого скликання, призначене на 23 серпня 2023 року.
  2. Скликати чергову 40 сесію сільської ради восьмого скликання 25 серпня 2023 року о 10.00 годині у приміщенні будинку культури с.Затурці.
  3. Секретарю сільської ради (В.Савчук) повідомити депутатів та запрошених про дату, час та місце проведення сесії сільської ради та забезпечити оприлюднення даного розпорядження на офіційному сайті Затурцівської сільської ради.
  4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на секретаря сільської ради Віталію САВЧУК.

Сільський голова                                                                     Юрій КОВАЛЬЧУК