В Затурцівській громаді обрано кращий клубний заклад!

Дата: 24.08.2023 10:52

Відповідно до наказу управління культури, з питань релігій та національностей Волинської обласної державної адміністрації від 28.03.2023 № 39 «Про проведення І рівня регіонального етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу клубних закладів у сільській місцевості»,

📌наказу Міністерства культури України від 30.06.2017 № 619 «Про затвердження Положення про Всеукраїнський огляд-конкурс клубних працівників у сільській місцевості»,

📌 наказу гуманітарного відділу Затурцівської сільської ради від 05.04.2023 № 34 «Про проведення місцевого етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу клубних закладів у сільській місцевості» в липні-серпні 2023 року,

🔸️з метою вивчення, удосконалення та активізації діяльності клубних закладів у сільській місцевості, пошуку нових форм і методів культурного обслуговування населення, привернення уваги державних та місцевих органів влади до проблем культури в Затурцівській сільській раді 🔸️пройшов місцевий етап Всеукраїнського огляду-конкурсу клубних закладів культури у сільській місцевості.

💫У відбірковому етапі огляду-конкурсу взяли участь всі клубні заклади🏘 Затурцівської сільської ради.

💫На розгляд журі подано матеріали 9 закладів громади, керівники яких креативно підійшли до створення відеопрезентацій та представили всі документи відповідно до вимог участі в огляді-конкурсі.

📜Дипломами гуманітарного відділу Затурцівської сільської ради за зайняте:

🥇І місце- нагороджений БК с.Кисилин

🥈ІІ місце – нагороджений БК с.Холопичі

🥉ІІІ місце – нагороджений БК с.Затурці.

З презентаціями переможців Конкурсу можна буде ознайомитися на сайті Затурцівської громади.

Дякуємо за Вашу плідну працю!👏🏻