Нагадуємо про сплату податку за землю!!!

Дата: 16.10.2023 14:12

Затурцівська сільська рада нагадує землекористувачам, орендарям та землевласникам про сплату земельного податку у поточному 2023 році.

Відповідно до ст. 206 Земельного кодексу України та ст. 269 Податкового кодексу України використання землі в Україні є платним. Об’єктом плати за землю є земельна ділянка, земельна частка (пай). Земельний податок є місцевим податком, який сплачують власники земельних ділянок, паїв і постійні землекористувачі. Пільги зі сплати земельного податку встановлено ст. 281 і ст. 282 ПКУ.

З питань сплати земельного податку звертайтеся до спеціалістів відділу земельних ресурсів та просторового планування Затурцівської сільської ради або до старост.

При здійсненні оплати при собі необхідно мати документи на земельні ділянки, паспорт та ідентифікаційний код власника.