Затурцівська сільська рада https://zaturcivska-gromada.gov.ua
Володимирський район Волинська область

Дата: 14.06.2024 11:27

Повідомлення про початок процедури громадських слухань в рамках процедури громадських обговорень проєкту містобудівної документації «Детальний план території за межами населених пунктів у межах Затурцівської сільської ради Володимирського району Волинської області для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель та споруд об'єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій».

Детальний план розроблений відповідно до Завдання та до Рішення Затурцівської сільської ради Володимирського району Волинської області восьмого скликання №43/24 від 21 листопада 2023 року.

Замовник містобудівної документації «Детальний план території за межами населених пунктів у межах Затурцівської сільської ради Володимирського району Волинської області для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель та споруд об'єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій» Затурцівська сільська рада., Виконавець проєкту – ТОВ «АРХІТЕКТУРНО-ПРОСТОРОВЕ ПЛАНУВАННЯ».

Громадські обговорення триватимуть від 14.06.24 р. до 13.07.24 р. включно. Громадські слухання відбудуться 02.07.24 р. о 11:30 у приміщенні Затурцівської сільської ради за адресою: с. Затурці, вул. Липинського, буд. 66.

Детальна інформація щодо проєкту містобудівної документації надається у приміщенні Затурцівської сільської ради та розміщена на офіційному веб-сайті сільської ради.

Пропозиції та зауваження громадськості приймаються із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання та особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції та зауваження залишати у визначений термін у журналі громадських обговорень, який розміщений у приміщенні Затурцівської сільської рада; поштова адреса: 45523, Волинська обл., Володимирський р-н, с. Затурці, вул. Липинського, буд. 66; електронна адреса: zaturci@gmail.com.

За організацію розгляду пропозицій відповідальний голова Затурцівської сільської ради Ковальчук Ю.В.

ДПТ текстова частина

Графічна частина