Затурцівська сільська рада https://zaturcivska-gromada.gov.ua

#ЗнайСвоїПрава_Страхування

Дата: 16.07.2024 13:09

Фото без описуhttps://drive.google.com/file/d/1co9bCPXbTQKxD3oVJHojfScAXV1uLvo5/view?usp=sharing

Це уже третя подібна просвітницька ініціатива, спрямована на те, щоб якомога більше українців були поінформовані про свої права під час користування фінансовими послугами та знали, як захистити їх у разі порушення. Перша кампанія “Знай свої права”, присвячена правам та обов’язкам споживачів фінансових послуг, була реалізована у 2021 році. Друга – “Знай свої права: кредити”, що розповідала про права та обов’язки позичальників, відбулася у 2022 році.

Мета кампанії “Знай свої права: страхування” – захист прав страхувальників та поліпшення знань споживачів про страхові послуги.

Під час кампанії фахівці банківського сектору та страхового ринку допоможуть і роз’яснять такі питання:

• як обрати страхову компанію;
  • на що звертати увагу під час укладення договору страхування;
  • де шукати і як отримати вичерпну інформацію про страхові продукти;
  • як діяти, коли трапився страховий випадок, щоб уникнути проблем зі страховими виплатами від страховика;
  • що таке франшиза у страхуванні та чому варто звертати увагу на її наявність і розмір, зазначені в договорі;
  • як діяти під час зіткнення з нав’язуванням договору страхування чи порушенням прав споживача.

Кампанія проводиться за підтримки міжнародного партнера – Проєкту USAID “Інвестиції для стійкості бізнесу”.

Незалежна асоціація банків України, як інформаційний партнер проєкту, активно долучається до просвітницької ініціативи Нацбанку.

– Захист прав споживачів є пріоритетом для банківської спільноти. Ми підтримуємо ініціативу Національного банку, яка сприяє підвищенню фінансової грамотності населення та поліпшенню якості надання страхових послуг. Це важливий крок у зміцненні довіри до фінансових установ і становленні цивілізованого та відповідального ринку фінансових послуг в цілому, – зазначив виконувач обов’язків виконавчого директора Незалежної асоціації банків України Дмитро Глінський.

Кампанія “Знай свої права: страхування” триватиме до кінця вересня 2024 року і буде проходити на всій території України. Онлайн-майданчиком для її проведення стане освітній сайт Національного банку з фінансової грамотності “Гаразд