Затурцівська сільська рада https://zaturcivska-gromada.gov.ua

Проекти рішень до 54 сесії

Дата: 14.08.2024 14:17

1. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Баран Г.Я.

2.Про затвердження технічної документації із землеустрою гр. Борейшо О.К.

3. Про затвердження технічної документації із землеустрою гр. Войтюк А.А.

4. Про внесення змін в рішення сесії №6/293 від 10.03.2021 року «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою на земельну частку (пай)»

5. Про розроблення детального плану території

6.Про передачу в оренду земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства ФГ "Еко сад Волині"

7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кідиби В.П.

8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кідиби В.П.

9. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Ковальчук Л.О.

10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мельничука В.В.

11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для городництва та передачі в оренду гр. Мов'як Т.О.

12. Про надання дозволу на розробку технічних документацій із землеустрою на земельні частки (паї) гр. Мороз І.В.

13. Про надання дозволу на розробку технічних документацій із землеустрою на земельні частки (паї) гр. Ничипорук О.В.

14. Про погодження надання мисливських угідь у користування Локачинській районній організації УТМР

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Процану В.П.

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Романюк О.І.

17. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Сватко Й.М.

18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Тимощуку Б. Я.

19. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних часток (невитребуваних паїв)

20. Про включення до переліку земельної ділянки для продажу права оренди земельних ділянок на аукціоні та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

21. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Фесюку Л.С.

22. Про скасування рішення сесії

23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для городництва та передачі в оренду гр. Халик А.О.

24. Про затвердження технічної документації із землеустрою гр. Чумак А.В.

25. Про затвердження технічних документацій із землеустрою гр. Шепелюк І.Є.

26. Про затвердження технічної документації із землеустрою гр. Ящука Р.М.

27. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок

28. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок

29. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок