Вітаємо Вас на офіційному сайті Затурцівської сільської ради!

Рейд "Діти вулиці", "Сім'я"

Працівниками відділу "Сілужба у справах дітей"  Затурцівської сільської ради спільно представниками Володимирського РУ ГУ ДСНС України у Волинській області проведено профілактичний захід рейд "Діти вулиці", "Сім'я" на території Затурцівської сільської ради з метою обстеження сімей в яких батьки ухиляються від виконання своїx обов'язків та попередження виникнення пожеж, надзвичайних ситуацій в цих сім'ях.

11:07 24.10.2023

До уваги учасників освітнього процесу!!!

15:08 11.10.2023

У Затурцівській громаді в рамках міжнародного проєкту працюватиме фахівець із соціальної роботи (ФСР) з дітьми

Таровська Людмила протягом чьотирьох місяців працюватиме в Затурцівській громаді в рамках проєкту «Забезпечення системного реагування на потреби дітей, які повернулися до біологічних сімей з інтернатних закладів та дітей групи ризику».

11:12 11.09.2023

Навчання національного супротиву!

31 серпня 2023 року на шкільному стадіоні в селі Затурці відбулося навчання цивільного населення до Національного супротиву, яке провели досвідчені інструктори  "БОР".

15:09 01.09.2023