Затурцівська сільська рада https://zaturcivska-gromada.gov.ua

Про ініціювання співробітництва територіальних громад

Дата: 09.10.2018 15:54

ЗАТУРЦІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ЛОКАЧИНСЬКОГО РАЙОНУ   ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 09 жовтня 2018 року                                                               № 45 ОД/ 01-02

Про ініціювання співробітництва

територіальних громад

Керуючись пунктом 20 частини четвертої статті 42, частиною восьмою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 5 Закону України «Про співробітництво територіальних громад», з метою  підвищення якості послуг, делегуванні повноважень в галузі освіти, розвитку інфраструктури, прагнучи на договірній основі об’єднати свої зусилля та ресурси для вирішення існуючих проблем розвитку громади:

Ініціюю співробітництво територіальної громади сіл Затурці, Шельвів, Гранатів, Войнин, Зубильне, Семеринське, Великий Окорськ, Малий Окорськ, Квасовиця, Вілька Садівська, Юнівка через Затурцівську сільську раду в особі голови Патійчука Володимира Андрійовича та  територіальних громад сіл Смолигів,  Хорохорин,  Дубичанське, Сарнівка, Барвінок, Михайлівка через  Смолигівську сільську раду в особі голови Прус Галини Дмитрівни, сіл Торчин, Буяни, Білосток, Веселе, Садів Торчинської селищної ради в особі голови Кревського Юрія Михайловича, сіл Зимне, Селець, Бубнів, Льотниче, Хмелівка, Горичів, Октавин, Фалемичі, Шистів, Марія-Воля, Чесний Хрест, Маркостав, Руснів, Черчичі, Володимирівка, Когильне, Острівок, Поничів, Житані, Нехвороща, Хмелів Зимнівської сільської ради  в особі голови Католика В’ячеслава Артуровича  у сфері спільних інтересів територіальних громад у межах повноважень відповідних органів місцевого самоврядування, якщо інше не передбачено законом.

У формі співробітництва:

• дошкільної та загальної середньої освіти;
  •  реалізації спільних проектів;
  •  делегуванні виконання окремих завдань;
  •  спільному фінансуванні підприємств, установ та організацій комунальної форми власності.

Сільський  голова                                              В.А. Патійчук