Акція "ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ"

Дата: 22.03.2021 12:13

Шановні керівники установ, підприємств, організацій всіх форм власності, їх трудові колективи та мешканці Затурцівської сільської ради!

З приходом весни та тепла з’являється бажання бачити громаду чистою та охайною, яка так потребує нашого з вами піклування та бережливого ставлення.

Отже, для забезпечення екологічного благополуччя жителів громади, збереження та збільшення зон зелених насаджень, підтримки чистоти і порядку в громаді, запрошуємо вас долучитись до низки заходів по прибиранню території громади у квітні-травні 2021 року, зокрема провести санітарне прибирання та благоустрій прилеглих та закріплених за Вами територій, смуг відведення автомобільних доріг та вулиць, навести лад на територіях приватних садиб, вулицях, господарських територіях та під’їздах.

Адже чистота громади – справа спільна для всіх і кожного

Традиційний весняний місячник санітарної очистки та благоустрою розпочинається з 07 квітня 2021 року. Місячник оголошується з метою покращення санітарного стану території громади після зими, проведення підготовки до святкування Великодня та Дня благоустрою територій населених пунктів громади (20 квітня)

Пам’ятайте: чиста громада — це показник культури мешканців, які проживають у ній!

З повагою, Затурцівський сільський голова Юрій КОВАЛЬЧУК