Затурцівська сільська рада https://zaturcivska-gromada.gov.ua

Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади

Дата: 01.07.2021 11:27

Фото без описуОголошення

про конкурс на заміщення вакантної посади

Затурцівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Центру надання соціальних послуг:

Кваліфікаційні вимоги:

• вища освіта ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст;
  • стаж роботи не менше трьох років за фахом

Документи, що подаються на конкурс:

• копія паспорта громадянина України;
  • письмова заява про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;
  • копія трудової книжки;
  • копія (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • письмова згода на збір та обробку персональних даних.

Конкурсний відбір  проводиться у два етапи:

І етап – проведення письмового іспиту (попередня дата 02.07.2021р)

ІІ етап – проведення співбесіди.

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення (до 30 липня включно). За додатковою інформацією щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці звертатися в Затурцівську сільську раду за адресою вул..Липинського, 66 с.Затурці Локачинського району Волинської області.

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ

для перевірки знань норм законодавства України

у сфері надання соціальних послуг

1. Класифікація соціальних послуг. базові соціальні послуги. Їх види ( ст.1, ст. 16 Закону України «Про соціальні послуги»).
  2. Складні життєві обставини та чинники, що можуть зумовити складні життєві обставини (п.15 ст.1 Закону України «Про соціальні послуги»).
  3. Супервізія (п.8 ст.1 Закону України «Про соціальні послуги»).
  4. Надавачі соціальних послуг (ст.1, ст.13 Закону України «Про соціальні послуги»).
  5.  Обов’язки та права надавачів соціальних послуг (ч.8, 9 ст.13 Закону України «Про соціальні послуги»).
  6. Отримувачі соціальних послуг ( ст.1, 12 Закону України «Про соціальні послуги»).
  7. Гарантії надавачів соціальних послуг працівникам (ч.10 ст.13 Закону України «Про соціальні послуги»).
  8. Інформація, яка вноситься про надавачів соціальних послуг (юридичних осіб) до Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг (ч.3 ст.15 Закону України «Про соціальні послуги»).
  9. Інформація, яка вноситься про отримувачів соціальних послуг до Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг (ч.4 ст.15 Закону України «Про соціальні послуги»).

10.Державний стандарт соціальних послуг (ст.17 Закону України «Про соціальні послуги»).

11 Ведення випадку (ст.18 Закону України «Про соціальні послуги»).

12. Звернення про надання соціальних послуг (ст. 19 Закону України «Про соціальні послуги»).

13. Оцінювання потреб особи в соціальних послугах (ст.19 Закону України «Про соціальні послуги»).

14. Прийняття рішення про надання чи відмову у наданні соціальних послуг (ст. 21 Закону України «Про соціальні послуги»).

15. Договір про надання соціальних послуг ( ст.22 Закону України «Про соціальні послуги»).

16. Послуги, що надаються екстрено (кризово) (ст.23 Закону України «Про соціальні послуги»).

1. Відмова та припинення надання соціальних послуг (ст.24 Закону України «Про соціальні послуги»).
  2.  Оплата соціальних послуг (ст. 28 Закону України «Про соціальні послуги»).
  3.  Соціальне замовлення (ст. 26 Закону України «Про соціальні послуги»).
  4.  Етичні принципи діяльності спеціалістів із соціальної роботи (наказ Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту  від 09 вересня 2005 року № 1965 «Про затвердження Етичного кодексу спеціалістів із соціальної роботи України»).