Вітання з прийдешніми святами!

Дата: 30.12.2021 12:35

Шановні жителі Затурцівської громади!

Від усього серця вітаю Вас із довгоочікуваними

та світлими святами – Новим Роком та Різдвом Христовим!

Традиційно на порозі нового року ми оглядаємось на пройдений шлях та згадуємо прожитий рік. Він був багатим на події  та випробування.

Всі ми гідно прожили кожну  мить минаючого 2021 року, щодня здобуваючи свої маленькі перемоги.

У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе, для своєї родини, для своєї рідної землі. Чи справдяться наші сподівання – залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, нашої життєвої позиції, нашої віри та щоденної кропіткої праці.

Нехай же святкова новорічна зірка осяє кожну оселю світлом добра та надії, укріпить вірою душі та зігріє любов'ю серця, додасть сил та натхнення на наполегливу працю заради наших дітей та онуків, заради нашого рідного краю, заради всієї України.

Від усієї душі зичу Вам великого людського щастя, міцного здоров’я, добра і радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай прийдешній рік виправдає Ваші добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут Вашим сім’ям. Нехай  у домівках панує мир, злагода, взаєморозуміння й кохання. Веселих свят і щасливого Нового року!

З повагою Затурцівський сільський голова  Юрій КОВАЛЬЧУК