Співпраця з Всесвітньою продовольчою програмою Організації Об’єднаних Націй

Дата: 12.05.2022 10:36

????Завдяки плідній та наполегливій праці начальника відділу ЦНАП Бощук Людмили Сергіївни та за підтримки директорки департаменту соціальної політики Луцької міської ради Майбороди Вікторії Марківни Затурцівська сільська рада підписала угоду про співпрацю з Всесвітньою продовольчою програмою Організації Об’єднаних Націй (ВПП ООН) про грошову допомогу внутрішньо переміщеним особам.

????Дана програма орієнтована на людей які втратили засоби для існування та заощадження через нинішню ситуацію. Багатоцільова грошова допомога має на меті доповнити допомогу, яку надає держава, у сумі 2220 гривень на кожного члена родини, але не більше 6660 на сім’ю.

???? Затурцівська громада робить все можливе для матеріальної підтримки та покращення умов проживання внутрішньо переміщених осіб.