Засідання комісі з питань захисту прав дитини Затурцівської сільської ради

Дата: 30.05.2023 11:03

30.05.2023 року в Затурцівській сільській раді проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини . Розглянуто питання належного виконання батьківських обов`язків громадянкою ХХХХХХХ  ХХХХХ  ХХХХХХ, жителькою с. Шельвів Володимирського району Волинської області щодо своїх малолітніх дітей. З матір`ю проведено профілактичну бесіду та роз`яснено права, обов`язки та відповідальність батьків за виховання та розвиток дітей, визначені чинним законодавством України. Комісія вирішила рекомендувати відділу "Служба у справах дітей" Затурцівської с/р та КУ ЦНСП Затурцівської с/р тримати дану сім`ю на контролі та продовжувати здійснення профілактичної роботи з метою покращення ситуації в сім`ї.