Виявлено випадок сказу домашньої тварини

Дата: 05.07.2023 12:39

В Затурцівській громаді виявлено випадок зараження сказом домашньої тварини – кота. Тварина померла, але тривалий час перебувала в контакті з іншими свійськими тваринами та людьми в селі Кисилин. Сказ було підтверджено ДУ «Волинська регіональна  державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів».

У селі Кисилин введено карантині обмеження терміном на 60 днів.

Просимо,  здійснювати постійний догляд за домашніми тваринами, в разі виявлення ознак сказу повідомляти у Локачинський відділ здійснення протиепізоотичних та лікувально-профілактичних заходів.

Рекомендуємо провакцинувати домашніх улюбленців!

Також нагадуємо, що рішенням Виконавчого комітету Затурцівської сільської ради затверджено «Правила утримання домашніх тварин», з якими можна ознайомитись на офіційному сайті громади за посиланням https://zaturcivska-gromada.gov.ua/news/1688549880