Працівників освіти Затурцівської громади привітали з професійним святом - Днем працівника освіти

Дата: 29.09.2023 10:01

Сьогодні, напередодні професійного свята - Дня працівника освіти, слова вдячності та побажання звучали від голови громади Юрій Ковальчук, заступника голови Євгеній Шозда, начальника гуманітарного відділу Оксана Нерода та депутата обласної ради Михайла Скопюка.

Кращі працівники освіти громади були нагороджені грамотами та подяками голови обласної ради, сільського голови, начальника гуманітарного відділу за сумлінну працю, професіоналізм, результативність та вагомий особистий внесок у виховання підростаючого покоління!

Шановні освітяни щиро бажаємо Вам здоров'я, радості, благополуччя, гідної заробітної плати, хороших учнів, розуміючих батьків, добра, теплоти, миру, творчих сил для реалізації всіх планів у Вашій важливій і нелегкій професії.

Дякуємо Вам за високий професіоналізм, за ту любов, яку Ви даруєте своїм вихованцям.

Зі святом Вас працівники освіти!

Розпорядження сільського голови про нагородження працівників освіти з нагоди Дня працівника освіти

Наказ гуманітарного відділу про нагородження грамотами та подяками з нагоди Дня працівника освіти