Громадські слухання

Дата: 24.11.2023 14:19

розпорядження голови №193ОД/01-02

додаткова інформація за посиланням https://zaturcivska-gromada.gov.ua/news/1700817590/

РОЗДІЛ - містобудівна документація - СЕО

ЗАТУРЦІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

С І Л Ь С Ь К О Г О   Г О Л О В И

Від 24 листопада 2023 року                                                                 193ОД/01-02

Про організацію та проведення

громадських слухань

Керуючись ст.13, 42, частиною 8 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою реалізації жителями територіальної громади свого права у місцевому самоврядуванні, враховуючи повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про екологічну оцінку від 24.11.2023 року №27-10-2985-23:

1. ПРОВЕСТИ громадські слухання з обговорення детального плану території земельної ділянки площею 7,5667 га за межами села Озютичі для будівництва птахоферми утримання батьківського стада, в приміщенні Затурцівської сільської ради по вулиці Липинського, 66 в с.Затурці у період з 27.11.2023 року по 26.12.2023 року.
  2. Створити робочу групу з проведення громадських слухань, що додається.
  3. Керуючій справами (секретарю) виконавчого комітету Юлії Войтович здійснити заходи щодо оприлюднення інформаційного повідомлення про проведення громадських слухань на офіційному веб-сайті громади.
  4. Під час проведення громадських слухань дотримуватись заходів безпеки в умовах воєнного стану.
  5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                                       Юрій КОВАЛЬЧУК

до розпорядження сільського голови

№193ОД/01-02 від 24.11.2023 року

Склад робочої групи

з проведення громадських слухань

Голова робочої групи:

Ковальчук Юрій Вікторович – сільський голова

Члени робочої групи:

Гапяк Олександр Володимирович – староста Озютичівського старостинського округу;

Дрозда Марія Степанівна – спеціаліст відділу земельних відносин та просторового планування виконавчого комітету

Власюк Інна Миколаївна – начальник відділу правового забезпечення та документообігу

Войтович Юлія Миколаївна – керуюча справами (секретар) виконавчого окмітету

Сільський голова                                                                      Юрій КОВАЛЬЧУК