Затурцівська сільська рада https://zaturcivska-gromada.gov.ua

Українцю! Українко!

Дата: 27.02.2024 10:22

Наша земля, рясно полита кровʼю предків, просить твого захисту! Ворог хоче стерти з лиця землі нашу мову, культуру, знищити нашу волю, знищити усіх нас - українців!

Кожну мить триває боротьба за нашу свободу. Наші побратими і посестри на грані людських можливостей захищають Україну в рядах Збройних Сил. Вони - гордість української нації, її міць і хоробрість, кара для підступного окупанта!

Будьмо вірними своєму громадянському і військовому обовʼязку! Ставаймо в ряди Збройних Сил України! Ставаймо на захист своїх родин і своєї землі, свого майбутнього і майбутнього своїх дітей!

На нашу долю випала важка робота - захищати свою країну. На нашу долю випала велика відповідальність перед тими, хто жив на цій землі, і перед майбутніми поколіннями - зберегти Україну. Відповідальність перед світлою памʼяттю Захисників і Захисниць, які загинули в боротьбі за свободу нашої держави. Будьмо гідними памʼяті Воїнів, які віддали своє життя за Україну!

Українська земля має бути вільною!

Українське небо має бути чистим!

Слава Україні!

Героям слава!